Chcete vědět -

   Proč ?

 

 

Skylink Live TV v mobilních zařízeních a na PC

žení zákazníci,
Skylink oficiálně spustil novou službu Skylink Live TV.
Od 12. 9. 2016 je pro zákazníky Skylinku k dispozici nová služba Skylink Live TV.
Se Skylink Live TV již mohou všichni zákazníci Skylinku sledovat vybrané programy také na jiných zařízeních v domácnosti (chytrém telefonu, tabletu nebo PC), přehrávat pořady zpětně z 30hodinového archívu anebo sledovat filmy z videopůjčovny (Banaxi).
Pokud si navíc pořídí i nový HD satelitní přijímač Samsung EVO-S, který se do prodeje dostane v nejbližších týdnech, budou moci také zároveň sledovat a nahrávat až dva další pořady, používat svůj mobilní telefon či tablet jako chytrý ovladač, libovolně střídat zařízení při sledování pořadu, přerušovat a spouštět vysílání bez ztráty děje anebo získávat více informací díky rozšířenému programovému průvodci.
No, a pokud potřebujete vědět víc, tak je tady pro Vás
Váš Hlavica 

 

JABLOTRON - nejen bezpečný, ale i chytrý dům

 Alarm od výrobce JABLOTRON nabízí nejen kvalitní a spolehlivé zabezpečení domácnosti, ale při využití jeho prvků lze život domě usnadnit a zpříjemnit.

Není třeba pořizovat nezávislé automatizační systémy.


Alarmy JABLOTRON umí plnit celou řadu požadavků pro pohodlné ovládání spotřebičů:

 

Zdroj: časopis JABLOTRON 2016

ELEKTRO SERVIS

  • Foreign satellite channels in the Czech Republic, CCTV and security systems, electrical work

  • российские программы в Чехии , видеонаблюдения и систем безопасности, электромонтажные работы.

  • українські програми в Чехії, відеоспостереження і систем безпеки, електромонтажні робот.

           

 

 

 

ZDRAŽENÍ SERVISNÍHO POPLATKU - SKYLINK

 23.02.2016
Změna výše Servisního poplatku
Od 1. 4. 2016 dojde ke změně výše Servisního poplatku, který souvisí s poskytováním služeb satelitní televize. K tomuto datu bude rovněž aktualizován Ceník služeb Skylink.
Zákazníci mohou Servisní poplatek i nadále hradit některým z následujících způsobů - pravidelnou měsíční platbou prostřednictvím SIPO nebo Inkasa z účtu, jednorázovou platbou na 12 měsíců, jednorázovou platbou na 24 měsíců anebo zasláním SMS zprávy. Servisní poplatek nemusí hradit předplatitelé placených balíčků Skylink - je zahrnut v jejich ceně.
Způsob úhrady SP (od 1. 4. 2016)
Česká republika
Slovenská republika


Pravidelná měsíční platba
(pouze SIPO nebo Inkaso z účtu)
70 Kč

2,60 €


Jednorázová platba na 12 měsíců
1 070 Kč
39,70 €


Jednorázová platba na 24 měsíců
1 680 Kč

62,40 €


Jednorázová platba na 5 dní
zasláním textové SMS zprávy
na číslo 90211 v ceně 25 Kč s textem: SP číslo dekódovací karty
na číslo 8877 v ceně 1,00 € s textem: SP číslo dekódovací karty
Placené programové balíčky Skylink
Servisní poplatek zahrnut v ceně
Servisní poplatek zahrnut v ceně
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Dekódovacích karet, na kterých je Servisní poplatek nebo některý z programových balíčků Skylink uhrazen na období delší, než do 1. 4. 2016, se bude nová výše Servisního poplatku týkat až od prvního dne následujícího po již předplaceném období.
Pro dekódovací karty, na kterých je Servisní poplatek hrazen prostřednictvím pravidelné platby SIPO nebo Inkaso z účtu se Servisní poplatek splatný v měsíci březnu vztahuje již na služby satelitní televize Skylink v měsíci dubnu.
Datum splatnosti Servisního poplatku pro každou dekódovací kartu Skylink si lze ověřit na www.skylink.cz (Ověření služeb na kartě).
Zákazníci, kteří se změnou ceníku nesouhlasí, mají právo postupovat v souladu s čl. 8.4. Všeobecných obchodních podmínek Skylink a bez jakýchkoliv sankcí smlouvu písemně vypovědět.

LTE může rušit televizní signál

LTE  síť provozovaná na frekvenci 800 MHz na které mobilní operátoři provozují mobilní internet může být příčinou rušení televizního signálu. 

Rušení se na televizní obrazovce projevuje stejně jako nedostatčený televizní signál tj. kostičkováním nebo výpadky obrazu a zvuku.

Naši technici vědí jak problémy s rušením televizního signálu vyřešit.

connect.zive.cz/clanky/lte-v-cesku-muze-rusit-televizni-vysilani-kdo-vyhraje/sc-320-a-175230/default.aspx

 

 

Revize zabezpečovacího systému

 Víte, že zabezpečovací systémy chcete-li domácí alarmy stejně jako jakékoliv elektrická zařízení musí procházet pravidelnou revizí?

U zabezpečovacích systémů existují dva dobré důvody, proč každý rok provést jeho revizi. Prvním z nich je jistota bezpečnosti, že Váš systém Vás opravdu včas upozorní na narušení objektu nebo na riziko požáru. Druhým důvodem je zpravidla požadavek pojišťovny, která Vaši nemovitost pojistila. Řada z nich dnes, když dojde na plnění pojistné události  vyžaduje potvrzení o provedené revizi. Revize musí být provedena profesionální firmou. Pokud takové potvrzení nemáte můžete být kráceni na plnění nebo Vám může pojišťovna plnění odmítnout.

A tak se ptáme, kdy prošel Váš zabezpečovací systém revizí?


SEO Rozcestník