ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Firma HLAVICA elektropráce realizuje montáž zabezpečovacích systémů pro všechny typy objektů. Námi dodávaný zabezpečovací systém je koncipován formou stavebnice, což umožňuje řešení přímo na míru vašeho domu, kanceláře, firmy, ale ohlídá i vaše auto stojící před domem či v garáži. Instalace je šetrná k interiéru, systém je spolehlivý se snadným způsobem ovládání.

Při profesionální instalaci získáte u řady pojišťoven nárok na významnou slevu z plateb pojistného. Neprofesionálně zabezpečený byt vám může přinést i zklamání v podobě krácení pojistného plnění při pojistné události.

V prodejní kanceláři firmy HLAVICA  elektropráce na Křovinově nám. 9/12, Praha 9 můžete vidět jak vypadá GSM alarm, GSM komunikátor, požární čidlo, pohybové čidlo, detektor rozbití skla, sirény i další prvky zabezpečovacích systémů. 

 

Součástí námi nabízených služeb jsou revize starších systému JABLOTRON, PARADOX, jejich úpravy, modernizacem rozšíření.

zabezpečovací systém

 

 UMÍME:

- zabezpečení objektů

- zabezpečení bytu

- zabezpečení domu

- zabezpečení budov

- infra závory

- elektronické zabezpečení

- zabezpečení garáže

 

Realizujeme systémy zabezpečení JABLOTRON, PARADOX i další (např. SATALARM). Hlavní technik EZS firmy HLAVICA je pro instalace proškolen výrobci a je držitelem certifikátu o absolvování odborných kurzů.

   


SEO Rozcestník